Jdi na obsah Jdi na menu
 


 
 

Výsledky hledání

KYTARY.CZ - svět hudebních nástrojů

Obchodní dům na hudební nástroje nabízí kytary, klávesy, piana, bicí, světla, zvuk, DJ techniku. Prodej značek: Behringer, Boss, Casio, Digitech, Dunlop, Fender, Fokus, Gibson, Ibanez, Jackson, Kytara, Marsahall, Martin, Muzikus, Stagg, Yamaha, Zoom.

A-Z HUDEBNÍ NÁSTROJE

Internetový a kamenný obchod na hudební nástroje a zvukové aparatury Yamaha, Casio, Fender, Marshall atd. Prodáváme kytary, klávesy, keyboardy, dig. piana, klavíry, bicí, dechy, nástrojové a PA ozvučovací aparatury. Doprava zdarma až do domu.

Hudební nástroje - Top Classic

Prodáváme klavíry Steinway & Sons, Boston, Essex, mistrovské smyčcové nástroje, cembala, harfy, hudební nástroje pro začínající hráče; prodej hudebnin, výkup hudebních nástrojů a komisní prodej, posouzení nástrojů soudním znalcem.

České hudební nástroje, spol. s r.o.

Velkoobchod, maloobchod a e-shop nabízí značkové hudební nástroje a příslušenství. Zastupujeme značky Adams, BAM, BG, Bowbrand, Corelli, Dick, Larsen, Legere, Lorée, Miyazawa, Mollenhauer, Pirastro, Savarez, Selmer, Thomastik, Trevor James, Wittner.

Hudební nástroje - muzikmanie

Prodáváme hudební nástroje a aparaturu značek Crate, Casio, Yamaha, Crafter, Ashton, Mapex, Anatolian a další. Nabízíme akustické kytary, klávesy, bicí soupravy, kombo, flétny, ladičky, struny, kytarové efekty, mikrofony. Máme kamenný obchod i eshop.

Akcent-hudební nástroje

Prodej hudebních nástrojů. Specializujeme se na bicí nástroje, činely, blány, paličky, metronomy, perkuse, kytary, komba, zesilovače. Sortiment: Gretsch, Zildjian, Gibraltar, Regal Tip, Latin Percussion, Tama, Sabian, Hamer. Pronájem bicích nástrojů.

Hudební nástroje Harfa

Prodáváme kytary, bicí, klávesové nástroje, harmoniky, smyčcové nástroje, mandolíny, banja, dechové nástroje a aparatury. Provádíme opravy a servis všech hudebních nástrojů. Výkup hudebních nástrojů do komise i za hotové. Bazar hudebních nástrojů.

HUDEBNÍ NÁSTROJE Jedlička

Nabízíme kompletní sortiment hudebních nástrojů a příslušenství všech domácích i zahraničních značek. Zajišťujeme opravy a ladění klasických nástrojů, poradenství. Opravujeme i jiné nástroje, než u nás zakoupené. Nabízíme splátkový prodej.

hudebni-nastroje.net

Internetový prodej hudebních nástrojů renomovaných značek. Prodáváme klávesy Yamaha, komba Marshall, efekty Roland, Boss a Zoom. Doprava zdarma až do domu.

HUDEBNÍ CENTRUM

Prodáváme hudební nástroje všech významných výrobců. Velkoobchod, maloobchod, e-shop. Distributor firem GEM, LEM, ELKA, Ahlborn, Solton, AA Craaft, Cordial a Neutrik. Provádíme záruční a pozáruční servis těchto výrobků a klávesových nástrojů Yamaha.

Muzikant.cz

Kamenný i online velkosklad a megashop na hudební nástroje a aparatury. Dodáme vše domů už zítra. Všechny značky a typy nástrojů. Ukázky zvuků, porovnání, recenze a testy nástrojů. Rádi Vám poradíme s výběrem. Slevy pro školy, firmy a instituce.

Muziker, s.r.o.

Prodejna hudebních nástrojů. V našem internetovém obchodě najdete hudební nástroje v širokém výběru ihned k zasláni, doprava zdarma.

CMI Melodia a.s. - yamaha specialista

Hudební nástroje YAMAHA, IBANEZ, TAMA, ASHTON. Prodáváme klávesy, keyboardy, klavíry, piana, bicí, bubny, kytary. Zajišťujeme prodej audio a hifi techniky, přehrávače DVD, CD, domácí kino. Kytara elektrická, basová. Klávesové digitální stage piano.

Muzikservis

Nabízíme prodej hudební literatury, noty, zpěvníky, školy, etudy. Prodáváme kytary, flétny, ladičky, kabely, stojany, orffovské nástroje, xylofony, metalofony, rytmické nástroje. Opravujeme hudební nástroje.

eNoty.eu

Internetový a zásilkový obchod s hudebninami a notovým materiálem. Nabízíme noty, hudební školy a partitury pro sólový zpěv a nástroje, pro malé hudební a vokální soubory až po sbory a jazzové, swingové i dechové orchestry.

Huml Music - Václav Huml

Prodáváme hudební nástroje klávesové a bicí, kytary, flétny, komba, keyboardy, činely, paličky, blány. Dále nabízíme mikrofony, ladičky, kabely a stojany. Zastoupení firem Furch, Tama, Pearl, Ludwig, Sonor a Fishman.

TECHGAL

Na zakázku vyrábíme pilotní kufry, dále tašky na hudební nástroje a kufry na akordeony, optiku a lovecké pušky, zdravotnické tašky a kufry na brýle. Nabízíme koženou galanterii, managerské kufry, spisovky, kazety, etue - reklamní potisky dle přání.

U Merkura Pardubice, s.r.o.

Distributor potřeb pro DJs. Dále pak ozvučení a vybavení diskoték klub včetně sestavení projektu. Nabízíme gramofony, přenosky, sluchátka, mixážní pulty, CD playery i profi MP3 přehrávače. Dále potřeby pro diskžokeje, vinyl desky a hudební nástroje.

KVIČÍNSKÝ, s.r.o.

Prodáváme hudební nástroje, kytary, bicí, mikrofony, komba. Zastupujeme značky Gibson, Fender, Epiphone, Squier, Roland, Marshall, Mesa Boogie, audiotechnica, Rivera, Hughes Kettner, BOSS, Dunlop, Yamaha, Mapex, Anatoljan, Meinl,Paiste, Pearl, Casio.

Mgr. Přemysl Večerek

Zakázková výroba strunných pražcových hudebních nástrojů. Banja, rezofonické nástroje - dobro, kytary, elektrické kytary, repliky historických nástrojů. Veškeré opravy těchto nástrojů, hledání zvukových rezerv. Prodej a bazar hudebních nástrojů.

INTERNATIONAL PIANO SERVIS

Servis, opravy, ladění pian, pián, pianin, klavírů, křídla, křídel, klávesových hudebních nástrojů zajišťujeme. Značky PETROF, STEINWAY, BECHSTEIN, BOSENDORFER, FÖRSTER, HOFFMANN, SCHOLZE, RÖSLER. Provádíme znalecké posudky na nástroje.

LÍDL MUSIC, spol. s r.o.

Síť prodejen s hudebními nástroji a ozvučovací technikou. Nabídka servisních služeb.

K - AUDIO Impex s.r.o.

Prodej hudebních nástrojů a ozvučovací techniky.

ŠRAMUS.CZ

Prodejna a e-shop s hudebními nástroji, ozvučením, osvětlením a párty dekoracemi. Široký výběr značek najdete v našem elektronickém obchodu. Zajištěn splátkový prodej a servis. DJ´s pro všechny typy akcí jako například svatba, firemní večírek, oslava, pátry, maturitní ples, dětské a sportovní akce,…

Vojtěch Uher

Výroba a opravy smyčcových hudebních nástrojů.

Reklama Sklik:
Hudební nástroje -centrum Skladová zásoba. 30 dnů na vrácení. Vše lze vyzkoušet na prodejnách. www.kytary.cz
Hudební nástroje - Eshop Vyberte v našem eshopu a hrajte už za pár dnů. Široký výběr, záruka. Muzikant.cz
Stránka: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další
 
0
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář